Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

Rozpoczęły się zgłoszenia na Powiatowy Kiermasz Wielkanocny – 12 kwietnia wydarzenie odbędzie się na limanowskim rynku

Plakat informujący o zgłoszeniach na II Powiatowy Kiermasz Wielkanocny

Producenci, lokalni wytwórcy i rzemieślnicy  z terenu Powiatu  Limanowskiego mogą już zgłaszać swój udział w II Powiatowym Kiermaszu Wielkanocnym, który w przedświąteczny wtorek 12 kwietnia w godzinach od 10: 00 do 15:00 odbędzie się na płycie rynku w Limanowej.

Zaproszenie do udziału w wydarzeniu kierowane jest do rzemieślników, lokalnych wytwórców i producentów.  Wystawcy zainteresowani wzięciem udziału w kiermaszu powinni przesłać skan wypełnionego i podpisanego zgłoszenia  na adres e mail: promocja@powiat.limanowski.pl. Zgłoszenie można też dostarczyć osobiście do Starostwa Powiatowego w Limanowej, ul Józefa Marka 9, Dziennik Podawczy (I piętro).

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 11 marca 2022 r.

Do udziału w limanowskim Kiermaszu może być przyjętych 15 wystawców, a decydować będzie kolejność zgłoszeń. Karta zgłoszenia na Powiatowy Kiermasz Wielkanocny 2022 znajduje się TUTAJ

II Powiatowy Kiermasz Wielkanocny to wyjątkowe wydarzenie, które ma na celu kultywowanie tradycji wielkanocnych oraz promocję kultury ludowej limanowskiego regionu. W niedzielę 3 kwietnia 2022 r. Kiermasz Wielkanocny odbędzie się także w Mszanie Dolnej.

 

 

Wróć do góry