Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

Wernisaż wystawy prac autorstwa uczestników zajęć organizowanych w pracowniach działających przy LDK

Miejska Biblioteka Publiczna w Limanowej oraz Limanowski Dom Kultury zapraszają na wernisaż wystawy prac autorstwa uczestników zajęć organizowanych w pracowniach, działających przy Limanowskim Domu Kultury w sezonie 2022/2023, który odbędzie się 25 w czwartek maja 25 maja  o godz. 17.00 w Miejskiej Galerii Sztuki.
Na wystawie prezentowane będą prace uczestników czerech pracowni warsztatowych: pracowni plastycznej – instruktor Zosia Ślezak, ceramicznej – instruktor Monika Pychyrek, robótek ręcznych – instruktor Stanisława Oleksy oraz sztuk plastycznych – instruktor dr Jacek Dudek.
Podczas wystawy zobaczymy szeroką gamę różnorodnych prac w wykonaniu dzieci, młodzieży i dorosłych. Małe formy sztuki artystycznej wykonywane były różnymi metodami, formami i technikami. Inspiracją były folklor, tradycja, sztuka nowoczesna i codziennego użytku. Jest to bogaty przekrój i podsumowanie całorocznej działalności uczestników zajęć, okazja do pochwalenia się zaprezentowania szerokiej publiczności swojej pracy twórczej.
Wstęp wolny!
Wróć do góry