Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

Bajkowa Niedziela- LDK zaprasza na spektakl „Bajka o gajowym Chrobotku”

Limanowski Dom Kultury zaprasza wszystkie dzieci na spektakl „Bajka o gajowym Chrobotku” w ramach cyklu Bajkowa Niedziela. W niedzielę 28 maja o godz. 12:00 na scenie w sali widowiskowej LDK wystąpią aktorzy z grupy O! Teatr z Jaworzna, którzy w sposób zabawny i oryginalny opowiedzą nam o przygodach pewnego gajowego.

Poznajcie Chrobotka, bohatera bajki Vaclava Ctvrtek’a. Ten dobry gajowy nauczy was z pewnością jak zachowywać się w lesie. Potrafi stanąć w obronie zwierząt, za co niestety przyjdzie mu stracić las, którym się opiekuje. Krecik Kamratek i rusałka Józefka na pewno mu pomogą. Myśliwy Krępak zrobi jednak wszystko by do tego nie dopuścić. Przedstawienie uczy, że nie warto się kłócić, a wykorzystując innych możemy tylko stracić przyjaciół. W spektaklu dzieci poznają lalki typu muppet.

Grupa O!Teatr to jedyny projekt w Polsce, który łączy elementy komediowo-kabaretowe z lalkowym teatrem dla dzieci. Poprzez śmiech, emocje i różne zabiegi interaktywne wciągają oni małego widza w wir scenicznych wydarzeń. Przez to nie jest on tylko biernym obserwatorem, ale razem z aktorami wpływa na losy bohaterów spektakli.

Bilety w cenie 22 zł – normalny i 18 zł – ulgowy można nabyć w kasie kina, biletomacie lub ONLINE.

LDK zaprasza na ciekawy, pouczający spektakl dla całych rodzin!

Wróć do góry