Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

XII Limanowski Talent Show – ZGŁOŚ SIĘ!

Limanowski Dom Kultury zaprasza do udziału w XII edycji konkursu, który odbędzie się w dniu 4 czerwca br. podczas Dnia Dziecka na placu przy Limanowskim Domu Kultury.

Limanowski Talent Show to wydarzenie, które z roku na rok wyłania kolejnych zdolnych wykonawców z powiatu limanowskiego. Konkurs nie ma ograniczeń wiekowych ani podziału na kategorie. Liczy się talent i chęć występu przed szerszą publicznością. Ubiegłoroczna edycja zgromadziła rekordową liczbę uczestników, spośród których zwyciężyli zespół Divine Kids, Łucja Kowalczyk i Emilia Ryś.

Podczas dotychczasowych jedenastu edycji konkursu na scenie wystąpiło ponad 250 wykonawców, którzy prezentowali swoje umiejętności w śpiewie, tańcu, grze na instrumentach czy gimnastyce.

Tegoroczny, XII Limanowski Talent Show odbędzie się 4 czerwca na scenie Dnia Dziecka na placu przy Limanowskim Domu Kultury. Komisja konkursowa wyłoni tego samego dnia zwycięzców. Uczestnicy walczyć będą o nagrody finansowe ufundowane przez Burmistrza Miasta Limanowa w wysokości: I miejsce – 1.500 zł, II miejsce – 1.000 zł i III miejsce – 500 zł.

Zgłoszenia należy składać do dnia 22 maja br. osobiście w sekretariacie LDK lub za pośrednictwem poczty tradycyjnej na adres:
Limanowski Dom Kultury
ul. B. Czecha 4
34-600 Limanowa

W przypadku korzystania z muzyki mechanicznej wraz z kartą zgłoszenia należy dostarczyć podkład muzyczny na płycie CD/DVD lub innym nośniku danych.

Przed przystąpieniem do konkursu należy zapoznać się z regulaminem, który dostępny jest TUTAJ wraz z Kartą zgłoszenia.

Patronat Honorowy nad konkursem sprawuje Burmistrz Miasta Limanowa.

Zachęcamy do udziału!

Wróć do góry