Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

„André Rieu w Dublinie. Dobry koncert na Nowy Rok” w styczniu i w lutym w kinie Klaps

Kino Klaps w Limanowej zaprasza do obejrzenia najnowszego, karnawałowego koncertu André Rieu. Ubóstwiany przez miłośników muzyki i widzów kinowych całego świata maestro zaprasza nas tym razem do Dublina. Zabierzmy więc do tej przepełnionej zielenią stolicy Irlandii swoich bliskich i przyjaciół – za pośrednictwem kinowej retransmisji!

Koncert odbędzie się w dwóch odsłonach – pierwsza już w najbliższą niedzielę 15 stycznia, a druga 12 lutego br.

Wszyscy doskonale pamiętamy wspaniały letni koncert z Maastricht „Niech znów nastaną szczęśliwe dni!”. Już podczas niego André Rieu zapowiadał nam kinową podróż do Dublina. Dziś mówi jeszcze to: „Nowy Rok i karnawał to specjalny czas. Wraz z rodziną i przyjaciółmi z nadzieją patrzymy na nadchodzący rok. Mam nadzieję, że nasz dubliński koncert tylko utrzyma Was, kochani widzowie kinowi, w optymistycznym nastroju. Zacznijmy rok 2023 pięknym walczykiem lub dwoma! Moja wspaniała Orkiestra Johanna Straussa i ja nie możemy się już doczekać, żeby »zobaczyć« się z Wami w kinach”.

André Rieu i powołana przez niego do życia Orkiestra Johanna Straussa występują na całym świecie od ponad 35 lat. Ich koncerty, przepełnione piękną muzyką, to niezwykłe i barwne widowiska. Rocznie ogląda je na żywo ponad pół miliona melomanów. Dodatkowe kilkaset tysięcy cieszy się nimi za pośrednictwem kinowych retransmisji.

Zacznijmy więc wspólnie 2023 rok z André i jego orkiestrą przy dźwiękach walczyków, marszy, słynnych operowych i operetkowych arii oraz największych przebojów muzyki popularnej.

Czas trwania: około 140 minut, w tym jedna przerwa
Napisy: polskie
Prowadzenie koncertu: Charlotte Hawkins

Dystrybucja i więcej informacji dla Widzów: www.KinoMaestro.pl

Bilety w cenie 35 zł – normalny, 30 zł – ulgowy można nabyć w kasie kina lub online: https://www.ldk.limanowa.pl/repertuar/andre-rieu-w-dublinie-dobry-koncert-na-nowy-rok.

Wróć do góry