2 miejsce dla OSP Limanowa, 5 – dla OSP Łososina Górna w konkursie „Ratowanie weszło nam w krew”

W Komendzie Powiatowej PSP w Limanowej podczas walnego zebrania sprawozdawczego za rok 2022 miało miejsce wręczenie nagród w ramach III edycji konkursu „Ratowanie weszło nam w krew”, organizowanego przez Klub Honorowych Dawców Krwi „Ognisty Ratownik” przy Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Limanowej.

W konkursie brało udział 29 jednostek OSP z terenu Powiatu Limanowskiego, wśród których OSP Limanowa zajęła 2 miejsce (174 donacji), a miejsce 5 OSP Łososina Górna (80 donacji).

Gratulujemy!

Druhowie zachęcają do włączenia się w trwającą już IV edycję akcji, która rozpoczęła się z początkiem grudnia 2022 roku i potrwa do 30 listopada 2023 roku.