Deklaracja dostępności
O mieście

Złote Gody świętowało 13 par małżeńskich

W czwartek 10 listopada, w Limanowskim Domu Kultury odbyła się uroczystość Złotych Godów mieszkańców Miasta Limanowa. 13 par, które już 50 lat trwają w małżeństwie zostało odznaczonych Medalem za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, nadanym przez Prezydenta RP Andrzeja Dudy na wniosek Burmistrza Miasta Limanowa. Parom prócz odznaczeń zostały wręczone również dyplomy, kwiaty oraz upominki.

Najserdeczniejsze gratulacje wraz z życzeniami spokoju, pomyślności, zdrowia oraz miłości najbliższych na kolejne lata wspólnego życia złożyli Jubilatom Burmistrz Miasta Limanowa Władysław Bieda wraz z Przewodniczącą Rady Miasta Limanowa Jolantą Juszkiewicz.

Złote Gody to piękny Jubileusz i wyjątkowe przeżycie dla małżeństw, które wspólnie przeżyły 50 lat. Spędzić z kimś połowę wieku, to wyraz najszczerszej miłości. Takiej właśnie miłości potrzeba,  żeby pokonać wszelkie trudności razem, mimo różnych charakterów, różnicy zdań, pasji, marzeń czy oczekiwań  – takie słowa skierował do Jubilatów gospodarz miasta, który wnioskował do Prezydenta RP o nadanie parom małżeńskim odznaczeń.

Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie otrzymało 13 par z Miasta Limanowa:

Biedroń Mieczysław Biedroń Wiesława

Zofia i Jan Dąbrowscy

Urszula i Władysław Franczak

Dorota i Stanisław Golonka

Wanda i Tadeusz Gołuszka

Anna i Jacek Joniec

Aniela i Zbigniew Kempny

Barbara i Kazimierz Opiela

Krystyna i Roman Pyrc

Cecylia i Aleksander Smorońscy

Grażyna i Stanisław Stachnik

Urszula i Andrzej Sukiennik

Maria i Rudolf  Zaczyńscy

Szanownym Jubilatom  składamy serdeczne gratulacje za półwiecze wytrwałego pożycia małżeńskiego, życząc dużo zdrowia i szczęścia.

Galeria

Wróć do góry