Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

Zmiana organizacji ruchu w dniu Wszystkich Świętych

Celem zapewnienia bezpieczeństwa osobom biorącym udział w uroczystościach w dniu 1 listopada wprowadzone będzie ograniczenie ruchu pojazdów samochodowych w godzinach od 7:00 do 17:00 w obrębie limanowskich cmentarzy.

Plan organizacji ruchu przewiduje zamknięcie ruchu dla pojazdów na odcinku ul. Księdza Łazarskiego od skrzyżowania z ul. Mordarskiego do skrzyżowania z ul. Szwedzką.

Od ul. Płk. Jońca w kierunku ul. Księdza Łazarskiego można będzie dojechać do wysokości parkingu prywatnego za mostkiem, a dalszy odcinek tej drogi do skrzyżowania z ul. Szwedzką będzie zamknięty dla ruchu pojazdów.

Cała ulica Szwedzka będzie wyłączona dla ruchu pojazdów.

Ul. Bronisława Czecha od strony ulicy Grunwaldzkiej można będzie dojechać do wysokości skrzyżowania z mostem na wysokości Cmentarza Komunalnego, a dalszy odcinek drogi będzie udostępniony wyłącznie dla ruchu pieszych.

Kierowców prosimy o stosowanie się do obowiązujących w tym dniu znaków na drogach oraz poleceń służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo i porządek. W ten sposób zapewnimy bezpieczeństwo wszystkim,  którzy uczestniczyć będą w obchodach Dnia Wszystkich Świętych.

Wróć do góry