Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

W Miejskiej Galerii Sztuki odbędzie się wernisaż wystawy ,,Plastyczne spotkania’’

Miejska Biblioteka Publiczna w Limanowej serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy pt. ,,Plastyczne spotkania’’, który obędzie się 19 października br. o godzinie 17.00 w Miejskiej Galerii Sztuki. Podczas wystawy będą prezentowane prace uczniów Szkoły Podstawowej w Pisarzowej powstałe w latach 2013-2020 pod kierunkiem Marty Sobczak-Piętoń.


Wystawa ,,Plastyczne spotkania’’ to prace wykonane przez dzieci różnymi technikami za pomocą wielorakich materiałów. To pełen barw świat, widziany oczami młodego człowieka, wyrażony za pomocą sztuki. Dzięki pracom uczniów możemy poznać ich punkt widzenia różnych tematów. Dzieci wyrażały siebie, swoje myśli i uczucia dzięki różnym technikom twórczym pod okiem swojej nauczycielki Marty Sobczak-Piętoń.

Pani Marta to nie tylko nauczyciel, to znana artystka, która w swoich akwarelach podejmuje najczęściej temat pejzażu, kwiatów i martwej natury.
Miejska Biblioteka Publiczna w Limanowej zachęca do zapoznania się kreatywną działalnością najmłodszych twórców ziemi limanowskiej.

Wstęp wolny. Zapraszamy!

Wróć do góry