Druhowie z OSP Limanowa podsumowali V edycję Akcji Krwiodawstwa 2022

W mającej miejsce w minioną niedzielę 9 października zbiórce krwi w remizie OSP Limanowa krew oddało 28 dawców w tym 1 dawca pierwszorazowy. Była to piąta w tym roku akcja krwiodawstwa zorganizowana przez strażaków z OSP Limanowa wraz z Klubem Honorowych Dawców Krwi przy KP PSP Limanowa oraz RCKiK OT Limanowa.
Druhowie już dzisiaj  zapraszają do udziału w kolejnych akcjach krwiodawstwa, przypominając że punkty dla jednostki w konkursie ,,Ratowanie weszło nam w krew” można również uzyskać, przy każdym oddaniu krwi  w punkcie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa Oddział Terenowy w Limanowej – Szpital Powiatowy im. Miłosierdzia Bożego w Limanowej (należy poprosić o wydanie zaświadczenia – oddania krwi  dla OSP Limanowa, które to należy zostawić w punkcie).
Wszystkim uczestnikom akcji krwiodawstwa strażacy z OSP Limanowa składają podziękowania.
Niech ratowanie wejdzie nam w krew !