Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

„Letnie muzykowanie w Parku Miejskim” – 21 i 28 sierpnia

Limanowski Dom Kultury zaprasza na kolejne „Letnie muzykowanie w Parku Miejskim”. Muzyczne wydarzenia odbędą się w niedziele 21 i 28 sierpnia na scenie muszli koncertowej.

Letnie muzykowanie w Parku Miejskim to wspaniała okazja aby miło i w rodzinnym gronie spędzić niedzielne popołudnie przy dobrej muzyce. Będzie to również możliwość do zaprezentowania twórczości lokalnych zespołów. Pierwsze spotkanie miało miejsce 24 lipca, kiedy to na scenie wystąpił Zespół Regionalny „Limanowianie” im. Ludwika Mordarskiego oraz zespół „Divine Kids”.

Podczas drugiego koncertu w dniu 21 sierpnia scena należeć będzie do zespołu „Pa Tera”. Jest to grupa muzyczna składająca się z młodych i ambitnych muzyków z Limanowej i okolic, w których duszy gra rock. Mają na swoim koncie występy podczas XI Limanowskiego Talent Show oraz koncerty w I Liceum Ogólnokształcącym w Limanowej.

Zespół wystąpi w składzie:

Paweł Jasica – wokal, gitara akustyczna
Szymon Nowak – wokal, gitara basowa
Kuba Szewczyk – gitara elektryczna
Marcin Franczyk – klawisze
Łukasz Bukowiec – perkusja
Ich dotychczasowe działania można śledzić na oficjalnym fanpage’u https://www.facebook.com/Pa-Tera-107616271886228/, na Instagramie https://www.instagram.com/pa_tera_official/ oraz TikToku https://www.tiktok.com/@pa_tera_official?_t=8Ugxv9Ozn09&_r=1.
A kolejne muzykowanie już 28 sierpnia! Wówczas na scenie w Parku Miejskim wystąpią: Limanowska Orkiestra Kameralna, Tercet SMV, Julia Bujak i Zuzanna Kuziel oraz Agata Kuliś i Krystian Jaworz.

Czeka nas dużo dobrej muzyki, tańca i zabawy! Spędźmy wspólnie wakacyjne niedzielne popołudnia.

WSTĘP WOLNY!

ZAPRASZAMY!

Wróć do góry