Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

Powiatowe Centrum Informacji Turystycznej w sezonie letnim otwarte siedem dni w tygodniu

Powiatowe Centrum Informacji Turystycznej mające swą siedzibę w buzodromie na limanowskim rynku – w sezonie letnim otwarte jest siedem dni w tygodniu.

Od początku czerwca do 30 września Powiatowe Centrum Informacji Turystycznej w Limanowej (siedziba w Buzodromie na Limanowskim Rynku), będzie otwarte również w weekendy.
Limanowskie PCIT latem, w okresie wzmożonego ruchu turystycznego, czyli od czerwca do końca września uruchamia dodatkowe dyżury w soboty i niedziele w godzinach od 11:00 do 17:00.
Warto wiedzieć, że… w Powiatowym Centrum Informacji Turystycznej, można uzyskać informacje dotyczące Miasta Limanowa, powiatu Limanowskiego oraz całego województwa małopolskiego. Można skorzystać z propozycji ciekawego i aktywnego spędzenia czasu, ale także pobrać bezpłatne materiały informacyjne m.in. broszury, foldery, aktualne mapy oraz przewodniki, które z pewnością będą wsparciem w odkrywaniu licznych atrakcji regionu.
Podczas wizyty w PCIT można zajrzeć również do mini galerii, w której cyklicznie prezentowane są prace lokalnych artystów oraz wystawy tematyczne.
Dane kontaktowe PCIT Limanowa:
ul. Rynek 25
34-600, Limanowa
tel.: 18 3375 800
e-mail: pcit@powiat.limanowski.pl
Serdecznie zapraszamy!
Wróć do góry