Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

„Akcje w wakacje” w Miejskiej Bibliotece Publicznej

Miejska Biblioteka Publiczna w Limanowej zaprasza najmłodszych do udziału w tegorocznej akcji „Akcje w wakacje”. Oferta wakacyjna biblioteki skierowana jest do każdej grupy wiekowej.
Lipiec pełen jest warsztatów, które prowadzić będą Monika Zielińska-Klimczak, Lidia Marek-Jurkowska, Wanda Matras. Nie zabraknie również akcentu stricte książkowego – pod okiem pod okiem Marty Sobczak-Piętoń wykonywane będą ilustracje do opowieści o Wiewiórce Rudce autorstwa Jadwigi Marzec.
Z kolei w sierpniu spędzić można będzie tydzień literacki z przyjacielem biblioteki, wspaniałą pisarką – Joanną Krzyżanek oraz poznać tajniki monotypii czyli artystycznej techniki graficznej, należącej do druku płaskiego, wyróżniającej się tym, że pozwala na uzyskanie tylko jednej odbitki. Te tajniki pomoże uczestnikom warsztatów zgłębić ZAHRADA.
Podczas akcji „Akcje w wakacje”  nie zabraknie również akcentu podróżniczego – 20 sierpnia  odbędzie się spotkanie z podróżnikiem i pisarzem Marcinem Koziołem – autorem serii „Detektywi na kółkach” i nie tylko.
Czym by były wakacje bez warsztatów, które poszerzają wyobraźnię mając do dyspozycji niewiele – wystarczy klej, papier, nożyczki i …można zdziałać cuda! Przekonać się będzie o tym można podczas „kreARTywnych czwARTków”.
Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza najmłodszych do skorzystania  z bezpłatnej wakacyjnej oferty.
Wróć do góry