Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

Już w najbliższy czwartek majowe KINO DLA PAŃ w kinie Klaps

W najbliższy czwartek 19 maja kino Klaps zaprasza wszystkie panie na majowe KINO DLA PAŃ. Tym razem w ramach cyklu KINO DLA PAŃ wyświetlony zostanie film „Boscy” w reżyserii Mariano Cohna i Gastóna Duprata.  Obraz „Boscy” znalazł się w Konkursie Głównym 78. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji i z miejsca przyciągnął uwagę dystrybutorów z całego globu.

Ekscentryczny milioner postanawia stworzyć film, dzięki któremu zapisze się w historii. Aby tego dokonać, sięga po najlepszych z najlepszych. Na fotelu reżysera zasiada więc równie słynna co kontrowersyjna Lola Cuevas (Penélope Cruz), która do głównych ról w filmie angażuje prawdziwe legendy w swoim fachu. Jej wybór pada na hollywoodzkiego amanta Félixa Rivero (Antonio Banderas) oraz ikonę teatru Ivána Torresa (Oscar Martínez). Problem w tym, że obaj panowie, choć w swoich kategoriach osiągnęli i zdobyli już wszystko, cierpią na przerost ego i delikatnie mówiąc, nieszczególnie za sobą przepadają. Żeby sprostać zaskakującym pomysłom Loli, aktorzy z najwyższej półki będą musieli znaleźć jednak wspólny język i zmierzyć się z dziedzictwem własnych karier. Pytanie tylko, kto z nich pozostanie na placu boju, kiedy po raz pierwszy wybrzmi słynne: „Kamera i… akcja!”?

Pokaz filmu to jednak nie wszystko! Przed seansem będzie można odwiedzić stoiska promocyjne i degustacyjne, porozmawiać i spędzić wspólnie czas, a także wziąć udział w losowaniu nagród (wśród sponsorów m.in. Termy Gorce oraz Gabinet Masażu „Lawenda”).

Przed seansem odbędzie się również konkursowa zabawa dotycząca wiedzy na temat kina.

START O GODZ. 19:30!

Seans filmu rozpocznie się ok. godz. 20:00.

Zapraszamy!!!

Wróć do góry