Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

20 maja – spotkanie autorskie z pisarką Agatą Puścikowską

Waleczne góralki, tematyka roli kobiet podczas II wojny światowej i nie tylko…. – Miejska Biblioteka Publiczna w Limanowej zaprasza na spotkanie autorskie z pisarką Agatą Puścikowską.

Miejska Biblioteka Publiczna w Limanowej serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Agatą Puścikowską, które odbędzie się w piątek 20 maja o godz. 17:00 w sali kameralnej LDK.

II wojna światowa toczyła się nie tylko w Warszawie. Górskie regiony Polski również się nie poddawały. Mają swoich bohaterów i bohaterki. Kim były góralki walczące podczas II wojny światowej? Na to pytanie i inne podczas spotkania z czytelnikami limanowskiej biblioteki odpowie autorka książki ,,Waleczne z gór. Nieznane historie bohaterskich kobiet’’.

Agata Puścikowska – dziennikarka, publicystka, pisarka. Redaktor warszawskiej edycji „Gościa”. Napisała takie książki jak: ,,Waleczne z gór”, „Wojenne siostry”, „Wielokuchnia”, ,, Siostry z powstania’’, „Siostra na krawędzi”, „I co my z tego mamy?”, „Życia-rysy”, ,,Z mojego okna’’. Prywatnie miłośniczka Chopina, żona i matka.

Wstęp wolny. Zapraszamy!

 

Wróć do góry