Deklaracja dostępności
O mieście

Seniorzy z Klubu „Seniora” podsumowali projekt “CHOINKA ŁĄCZY POKOLENIA”

Na zdjęciu uczestnicy projektu “CHOINKA ŁĄCZY POKOLENIA”

Bajeczne piękne bombki Pań z Klubu Seniora zdobiące choinkę w foyer Limanowskiego Domu Kultury oraz świąteczny występ kolędowy kl.  III b z ZSP nr 4 w Limanowej  – tak oto podsumowano projekt “CHOINKA ŁĄCZY POKOLENIA” zainicjowany i koordynowany przez Iwonę Mularczyk – wicedyrektora ds. projektów Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Nowym Sączu we współpracy z filią tej biblioteki w Limanowej.   

Uczestnikami projektu byli Seniorzy z Klubu „Seniora” działającego przy Limanowskim Domu Kultury, a w ramach działań panie z Klubu Seniora przystroiły podarowaną przez Nadleśnictwo Limanowa jodełkę, własnoręcznie wykonanymi, bajecznie pięknymi bombkami. Choinka zdobi teraz i tworzy świąteczny klimat w budynku Limanowskiego Domu Kultury.

W akcję włączyli się także uczniowie z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Limanowej, którzy również przyjechali przystroić choinkę wykonanymi przez siebie na warsztatach papierowymi ozdobami, wspaniale komponującymi się z wykonanymi przez Seniorów bombkami.

Zdjęcie przedstawia uczestników projektu "Choinka łączy pokolenia"

Dzieci zachwyciły uczestników projektu śpiewem kolęd, recytacją wierszy, strojami, gwiazdą, szopką, co sprawiło że w Limanowskim Domu Kultury zagościła już wyjątkowa atmosfera zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Na zdjęciu występ dzieci z ZSP nr 4 podczas podsumowania projektu "Choinka łączy pokolenia"

Galeria

Wróć do góry