Deklaracja dostępności
O mieście

Przy Zespole Szkolno Przedszkolnym nr 1 powstaje nowe boisko

Zdjęcie przedstawia nowo powstające boisko wielofunkcyjne przy ZSP nr 1 w Limanowej

Trwają prace związane z budową boiska wielofunkcyjnego przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Limanowej. Inwestycja realizowana jest w ramach projektu „MIRS – Małopolska Infrastruktura Rekreacyjno-Sportowa” z dofinansowaniem w wysokości 124 660,00 złotych.

Przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w miejscu istniejącego do tej pory boiska o nawierzchni asfaltowej  powstaje nowy wielofunkcyjny obiekt sportowy o nawierzchni poliuretanowej o wymiarach 30×16 m. Wraz z nowym boiskiem na miejscu wykonana zostanie także skocznia do skoków w dal, rzutnia do pchnięcia kulą, 3-torowa bieżnia o długości 30 mb , a także ogrodzenia z dwóch stron boiska i montaż piłkochwytów.

Zdjęcie przedstawia nowo powstające boisko wielofunkcyjne przy ZSP nr 1 w Limanowej

Wykonawcą robót jest firma Usługi Ogólnobudowlane Jan Wojtas z Siekierczyny, która wykonuje prace za kwotę 402 349,43 zł.

Realizacja zadania wpłynie na uatrakcyjnienie infrastruktury sportowo – rekreacyjnej w centrum miasta, umożliwiając mieszkańcom spędzanie większej ilości czasu na świeżym powietrzu. Obiekt służył będzie nie tylko realizacji zajęć szkolnych z wychowania fizycznego, ale także wszystkim osobom chcącym aktywnie spędzać wolny czas.

Galeria

Wróć do góry