Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

Podczas niedzielnego Festiwalu „Beskidzkie Rytmy i Smaki” można będzie się spisać w Narodowym Spisie Powszechnym

Mieszkańcy miasta Limanowa, którzy do tej pory nie spełnili obowiązku polegającego na spisaniu się w Narodowym Powszechnym Spisie Ludności i Mieszkań 2021 , będą mieli okazję to zrobić w najbliższą niedzielę 5 września podczas Festiwalu „Beskidzkie Rytmy i Smaki”.

Mobilne biuro spisowe, które zlokalizowane będzie na placu przed Limanowskim Domu Kultury obsługiwane będzie przez pracowników Głównego Urzędu Statystycznego oraz rachmistrzów, którzy pomagać będą mieszkańcom w dokonaniu samospisu.
W trakcie spisu można spisać nie tylko siebie, ale i wszystkich domowników – trzeba tylko znać ich PESELE. Warto jest więc mieć przy sobie dane wszystkich osób, z którymi zamieszkuje osoba dokonująca spisu – wówczas obowiązek spisowy zostanie w pełni dopełniony.

Przypominamy że udział w Narodowym Spisie Powszechnym jest obowiązkowy, a czas na dokonanie spisu mamy już tylko do końca trwającego miesiąca września.

W Mobilnym Punkcie Spisowym uruchomionym w niedzielę przy LDK  spisać się można będzie przez czas trwania uroczystości, a początek wydarzenia o godz. 15.00.

Zachęcamy do udziału!

Wróć do góry