Deklaracja dostępności
O mieście

Koncert Łukasza Jemioły z okazji Dnia Kobiet

W sobotni wieczór 6 marca w Limanowskim Domu Kultury odbył się wyjątkowy koncert dedykowany Paniom z okazji Dnia Kobiet. Na scenie wystąpił pochodzący z Limanowej utalentowany artysta Łukasz Jemioła, który zebrane na sali kinowej przedstawicielki płci pięknej wprowadził w wyjątkowy muzyczny nastrój. Przed koncertem na przybyłe Panie czekał z koszem pełnym kwiatów Burmistrz Miasta Limanowa Władysław Bieda.

Tuż przy wejściu na salę kinową Burmistrz „częstował” wszystkie Panie tulipanami, a przed rozpoczęciem koncertu do przybyłych kobiet skierował życzenia zdrowia i uśmiechu każdego dnia.

Zaraz po życzeniach na scenie pojawił się Łukasz Jemioła, wykonując specjalnie dobrane dla Pań  piosenki znanych polskich i zagranicznych artystów. Muzyk zaprezentował też swoje własne autorskie utwory, które przyjęte zostały gromkimi brawami.

Wspaniały kontakt z publicznością sprawił, że wraz z artystą także Panie włączyły się do wspólnego śpiewania  prezentowanych utworów, a wielokrotnie powtarzane bisy były potwierdzeniem, że koncert bardzo się podobał.

Galeria

Galeria

Wróć do góry