Plenerowe powitanie Nowego Roku

Plenerowe powitanie Nowego Roku w Limanowej, odbędzie na Miejskiej Górze u stóp jubileuszowego krzyża. Punktualnie o północy 31 grudnia, powitamy Nowy 2021 Rok pokazem sztucznych ogni. Pokaz zostanie wykonany tak jak rok temu z Miejskiej Góry – przeprowadzi go firma Kometa z Niepołomic. Pokaz sztucznych ogni przygotowany przez miasto, z pewnością dostarczy oglądającym wielu niezapomnianych wrażeń. Zadbajmy wspólnie o to, aby koniec starego i początek Nowego Roku był dla nas wszystkich miły i bezpieczny.