Blue Café dla wszystkich kobiet

7 marca br. w hali sportowej przy Szkole Podstawowej Nr 3 w Limanowej odbył się wyjątkowy, kameralny koncert, dedykowany kobietom z okazji ich święta przez Burmistrza. Przybyłe na uroczystość Panie powitał osobiście Burmistrz Miasta Limanowa Władysław Bieda wręczając symboliczną różę.

Przed zgromadzoną publicznością wystąpił znany i lubiany zespół Blue Café, w składzie: Dominika Gawęda, Paweł Rurak Sokal, Łukasz Sztaba. Artyści zaprezentowali największe hity (m.in. „Reflection”, „Buena”, „Czas nie będzie czekał”) w akustycznych aranżacjach, co spotkało się z entuzjazmem publiczności i nagrodzone zostało gromkimi brawami.

Artyści swoją pozytywną energią szybko zarazili licznie zgromadzoną publiczność, która już po kilku chwilach zaczęła kołysać się do muzyki i spontanicznie wyklaskiwać rytm piosenek. Koncert pozostawił wiele wspaniałych wspomnień. Nie zabrakło wspólnego śpiewania, bisów i owacji na stojąco.