Deklaracja dostępności
Turystyka i Sport

Pierwsze medale w nowym sezonie dla karateków ARS Limanowa – JONIEC Team

W sobotę 25 lutego w hali MOSiR w Przeworsku odbyły się Mistrzostwa Makroregionu Południowego i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Karate Kyokushin, w których łącznie wystartowało 234 zawodników z 31 klubów karate z województw małopolskiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego. Podczas tegorocznych MMP i MMM w Karate Kyokushin barwy ARS Limanowa – JONIEC Team reprezentowali: Magdalena Szewczyk, Wiktor Stochel, Tomasz Iwański, Arkadiusz Kądziołka, Bartłomiej Wygoda, Oliwier Kądziołka, Filip Limanówka, Mikołaj Limanówka i Filip Dudek.

Zawodnikom towarzyszyło troje rodziców, którzy pełnili rolę sekundantów oraz ich trener, sensei Arkadiusz Sukiennik.

Tym razem reprezentację  klubu stanowili głównie debiutanci, w tym tacy zawodnicy, którzy w tym roku osiągnęli wiek umożliwiający im udział w zawodach takiej rangi. Wszyscy zaprezentowali się bardzo dobrze w tegorocznych mistrzostwach, aż pięciu karateków wywalczyło miejsca na podium:
1. Wiktor Stochel – srebrny medal w kata juniorów;
2. Filip Limanówka – srebrny medal w kumite juniorów młodszych -60 kg;
3. Mikołaj Limanówka – srebrny medal w kumite młodzików -45 kg;
4. Arkadiusz Kądziołka – srebrny medal w kumite juniorów -65 kg;
5. Tomasz Iwański – srebrny medal w kumite juniorów -70kg.

 

Wszyscy zawodnicy zaprezentowali się bardzo dobrze, a ich postawa, poziom zaangażowania i umiejętności, jaki zaprezentowali podczas tych mistrzostw daje powód do zadowolenia, a wręcz do dumy.

Gratulujemy!

ARS Klub Kyokushinkai dziękuje dobroczyńcom wspierającym działalność klubu, w szczególności firmom: JONIEC, PAK-FOL i PDM LIMDROG oraz Urzędowi Miasta Limanowa, na czele z  Burmistrzem Władysławem Biedą, za udzielone wsparcie finansowe na wyjazd naszych zawodników na mistrzostwa.

Galeria

Wróć do góry