Deklaracja dostępności
Turystyka i Sport

Maciej Syktus z UKS Płomień Limanowa najlepszy w III Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym Żaków

Nagrodzeni zawodnicy w III Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym Żaczek i Żaków

12 lutego w ZSP nr 4 w Limanowej rozegrano III Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Żaczek i Żaków. Miejsce I w Turnieju wśród żaków wywalczył Maciej Syktus z Uczniowskiego Klubu Sportowego Płomień Limanowa.

Dobrze zaprezentowali się również inni zawodnicy limanowskiego Płomienia. Wśród dziewcząt 8. miejsce zajęła Blanka Golonka. W przedziale 9.-12. znalazła się Laura Ewert, 13.- 16. – Lea Ewert, a 17. – 20.  – Kinga Michalik i Anna Stupuła. Wśród chłopców 4. był Marcin Wiktorek. 6. miejsce zajął Daniel Kotlarz. W przedziale 13. – 16. uplasował się Konrad Borycz, 21. – 24. – Oskar Bącio i Nikodem Wyżycki, a 25. – 28. – Szymon Stypuła i Brajan Kądziołka.

Wśród żaczek pierwsze miejsce zdobyła Zuzanna Mardosz z UKS Rokicie Szczytniki, a kolejne miejsca na podium zajęły Dorota Woźniak (UKS Rokicie Szczytniki) oraz Marcelina Sochaj (KS Start Nowy Sącz). Natomiast wśród żaków za zwycięzcą Maciejem Syktusem z UKS Płomień Limanowa znaleźli się : Michał Marduła (KS Gorce Nowy Targ) i Piotr Buzowski (MKS Tarnovia Tarnów).

Zdjęcie z w III Wojewódzkiego Turnieju Klasyfikacyjnego Żaczek i Żaków
Na zdjęciu puchary i nagrody dla zwycięzców w III Wojewódzkiego Turnieju Klasyfikacyjnego Żaczek i Żaków

Organizację turnieju oraz ufundowanie nagród i upominków wparli: Burmistrz Miasta Limanowa Władysław Bieda; wójt gminy Limanowa Jan Skrzekut; Starostwo Powiatowe w Limanowej; Agata Kęska – wiceprezes UKS Płomień Limanowa; Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Limanowej; Rada Rodziców przy ZSP nr 4 w Limanowej; Edyta Wyżycka; UKS Płomień Limanowa; sklep sportowy „Gol”; Pensjonat na Wesołej w Limanowej; „Aga Sport”; firma „Fakro”; Bank Spółdzielczy w Limanowej; „Take Cup” Ogólnopolski System Kaucyjny; firma „Joniec”; Ciastkarnia „Jaś”; „Delikatesy Centrum” przy ul. Koszarskiej 4 w Limanowej; Zakłady Mięsne „Laskopol”; firma „bdArt”; firma „ASB Construction”; firma „Wolimex”; firma „Wajda”; firma „Gold Drop”; firma „Midrew”.