Turystyka i Sport

Oficjalne podsumowanie 12. Wyścigu Górskiego Limanowa – Przełęcz pod Ostrą

Zdjęcie z oficjalnego podsumowania Samochodowego Wyścigu Górskiego "Limanowa Przełęcz pod Ostrą"

26 października oficjalnie podsumowano tegoroczny 12. Wyścig Górski Limanowa – Przełęcz pod Ostrą, będący 9 Rundą FIA EHC – Mistrzostw Europy FIA w Wyścigach Górskich oraz 7. i 8. Rundą Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski.

Spotkanie podsumowujące wyścig  zgromadziło wielu gości, byli nimi m.in. organizatorzy, współorganizatorzy, partnerzy sportowego wydarzenia, przedstawiciele mediów oraz samorządowcy. Miasto Limanowa, które było jednym ze współorganizatorów wyścigu wziął udział Burmistrz Miasta Władysław Bieda.

Z rąk Dyrektora Wyścigu Prezesa Auto Moto Klubu Limanowa Bogdana Pałki Burmistrz odebrał podziękowania za wsparcie organizacji 12. edycji wydarzenia, w którym w tym roku wzięło udział 109 kierowców z 10 krajów Europy.