Deklaracja dostępności
Turystyka i Sport

„Nie Pompujesz – Nie Jedziesz” – ogólnopolskie zawody na pamptracku w Limanowej za nami!

Aura nie odstraszyła uczestników zawodów na pumptracku w Parku Miejskim w Limanowej, którzy rywalizowali 6  sierpnia w największym w Polsce cyklu zawodów na pumptrackach.

Było to prawdziwe święto dla wszystkich rowerzystów i hulajnogowców, a w sportowej rywalizacji wziąć mógł udział każdy, niezależnie od umiejętności.  Przez całe piątkowe popołudnie limanowski pumptrack był najważniejszym torem w Polsce, a doping kibiców sprawił że rywalizacja była wspaniałym sportowym spektaklem, który przyniósł mnóstwo emocji.

 

Ostatecznie zawody pozwoliły wyłonić mistrzów, którzy uzyskali najlepsze wyniki w pięciu kategoriach. Do wszystkich uczestników najmłodszej kategorii oraz laureatów pierwszych trzech miejsc pozostałych czterech kategorii powędrowały medale, a do zdobywców pierwszych miejsc medale i puchary. Nagrody wręczał Burmistrz Miasta Limanowa Władysław Bieda, gratulując zawodnikom uzyskania najlepszych wyników.

Zwycięskim zawodnikom limanowskiej rundy zawodów na pumptracku gratulujemy, a kibicom dziękujemy za doping i wspaniałą zabawę!

Teraz przed zawodnikami kolejna rywalizacja – runda szósta 21 sierpnia w Bełchatowie, a potem finał – 4 września w Nowej Soli.

Galeria

Wróć do góry