Zakończyły się zmagania w Dziecięcej Triadzie Artystycznej 2023

9 maja zakończyły się zmagania w III etapie tegorocznej edycji cyklu konkursów pod wspólnym tytułem DZIECIĘCA TRIADA ARTYSTYCZNA, który odbywa się pod patronatem Burmistrza Miasta Limanowa, a organizowany jest przez Limanowski Dom Kultury od wielu już lat.

Od godz. 10:00, w sali widowiskowej Limanowskiego Domu Kultury, odbywały się przesłuchania uczestników Prezentacji Artystycznych. Na scenie pojawiło się ponad 180 osób, które zaprezentowały się w tańcu oraz w aktorstwie. Jury konkursu podkreśliła wysoki poziom występów, a także wyraziła uznanie dla nauczycieli i rodziców. Zachęcili również wszystkich do kontynuowania swoich pasji i do dalszego szlifowania swoich talentów.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i już teraz zapraszamy na koncert z okazji Dnia Mamy i Taty, który będzie również podsumowaniem tegorocznych zmagań w Dziecięcej Triadzie Artystycznej. Koncert odbędzie się 23 maja (wtorek) na sali widowiskowej LDK w godzinach popołudniowych.

LDK dziękuje  Komisji Artystycznej za wnikliwą ocenę i analizę wszystkich występów, a także sponsorom: Teatrowi Kultureska z Krakowa, Teatrowi Nowemu z Nowego Sącza, Bayer Park, Smykolandii, Kinu Klaps w Limanowej, Akaz Souwenir.

Patronat Honorowy nad konkursem sprawuje Burmistrz Miasta Limanowa Władysław Bieda.

Poniżej znajduje się protokół dzisiejszego etapu, podsumowanie w punktacji generalniej Triady po trzech etapach, a galerię zdjęć można zobaczyć TUTAJ.

PROTOKÓŁ
PREZENTACJI ARTYSTYCZNYCH
które odbyły się w Limanowskim Domu Kultury dnia 9 maja 2023 r.
DZIECIĘCA TRIADA ARTYSTYCZNA 2023
pod patronatem Burmistrza Miasta Limanowa

Komisja w Składzie:
    –    Wioletta Kurek – polonistka w szkole podstawowej, instruktorka i reżyserka teatralna
–    Agnieszka Curzydło-Podgórny – pedagog, choreograf, prowadzi Zespół Regionalny „Mali Słopniczanie”
–    Paulina Zapała – tancerka, instruktorka tańca,
–    Józef Więcławek – aktor w Teatrze Nowym w Nowym Sączu, instruktor

po wysłuchaniu 10 punktów programu w trzech kategoriach wiekowych, postanowiła przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

W KATEGORII I – przedszkole, klasa „0”

TANIEC:
I miejsce otrzymują PROMYCZKI z Miejskiego Przedszkola Nr 4 w Limanowej.
II miejsce ex aequo otrzymują TAŃCZĄCE NUTKI z Miejskiego Przedszkola Nr 2 w Limanowej oraz GRUPA SMOKI z Miejskiego Przedszkola Nr 1 w Limanowej.
III miejsce otrzymują PIRACI z Miejskiego Przedszkola Nr 1 w Limanowej.

I miejsce otrzymują PROMYCZKI z Miejskiego Przedszkola Nr 4 w Limanowej
II miejsce otrzymują MINI LIMANOWIANIE z Miejskiego Przedszkola Nr 2 w Limanowej.

W KATEGORII II – I-III klasa szkoły podstawowej

TANIEC:
I miejsce otrzymuje zespół TWISTER z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 4 w Limanowej.

TEATR:
I miejsce otrzymuje grupa BAJTEK – gr. młodsza z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 4 w Limanowej.

W KATEGORII III – IV-VIII klasa szkoły podstawowej

TANIEC:

I miejsce otrzymuje zespół ARS-CHEERLEADERS ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Limanowej.

I miejsca nie przyznano.
II miejsce otrzymuje grupa BAJTEK – gr. starsza z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 4 w Limanowej.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy za udział, a także słodki poczęstunek, ufundowane przez Limanowski Dom Kultury. Za uzyskanie pierwszych miejsc oraz wyróżnień laureaci otrzymali nagrody rzeczowe i dyplomy ufundowane przez Limanowski Dom Kultury, Teatr Kultureska z Krakowa, Teatr Nowy z Nowego Sącza, Kino Klaps w Limanowej, Bayer Park, Smykolandia oraz Akaz Souwenir.

Na tym protokół zakończono i podpisano.