Deklaracja dostępności
Kultura

W Miejskiej Galerii Sztuki obejrzeć można wystawę prac uczestników pracowni LDK

W Miejskiej Galerii Sztuki prezentowana jest wystawa prac autorstwa uczestników zajęć organizowanych w pracowniach, działających przy Limanowskim Domu Kultury w sezonie 2022/2023. W spotkaniu inaugurującym wystawę wzięli udział sami wykonawcy, uczestnicy tychże zajęć, a także zaproszeni goście.

Na wystawie, którą można odwiedzać do 23 czerwca, prezentowane są prace uczestników czterech pracowni warsztatowych:

  • pracowni plastycznej, której instruktorem jest Zofia Ślezak,
  • pracowni ceramicznej, której instruktorem jest Monika Pychyrek,
  • pracowni robótek ręcznych, której instruktorem jest Stanisława Oleksy,
  • pracowni sztuk plastycznych, której instruktorem jest dr Jacek Dudek.

Oficjalnego otwarcia wystawy dokonały Joanna Michalik – Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej oraz Magdalena Szczygieł-Smaga – Dyrektor Limanowskiego Domu Kultury. Słowa podziękowania w kierunku autorów prac popłynęły z ust dwóch instruktorek – Zofii Ślezak i Stanisławy Oleksy, a także odczytany został list od dr Jacka Dudka – prowadzącego Pracownię sztuk plastycznych. Nie zabrakło również gratulacji ze strony władz miasta Limanowa, reprezentowanych przez radnych: Stanisława Orzechowskiego, Jana Winiewskiego i Piotra Zonia.

 

Wyrazy podziękowania należą się uczestnikom pracowni warsztatowych, rodzicom dzieci biorących udział w zajęciach, a także dyrekcji i pracownikom Miejskiej Biblioteki Publicznej oraz wszystkim zaangażowanym za pomoc w organizacji wystawy i przygotowaniu wernisażu.

Zachęcamy do odwiedzania wystawy i podziwiania prac naszych zdolnych podopiecznych.

Galeria zdjęć z wystawy znajduje się na stronie: https://www.ldk.limanowa.pl/galerie/wernisaz-wystawy-prac-z-pracowni-dzialajacych-w-ldk

Wstęp na wystawę bezpłatny.

Galeria

Wróć do góry