Wręczono nagrody w III konkursie plastycznym „Kreatywna Pisanka”

W dniu 4 kwietnia w Limanowskim Domu Kultury miało miejsce podsumowanie III konkursu plastycznego „Kreatywna Pisanka”, w którym dzieci z przedszkoli miejskich i gminnych walczyły o nagrody dla swoich placówek poprzez stworzenie kolorowych pisanek.
Celem konkursu „Kreatywna Pisanka” jest ukazanie piękna i pielęgnowanie tradycji Świąt Wielkanocnych, rozwijanie zainteresowań i umiejętności plastycznych dzieci, rozbudzanie wyobraźni i kreatywności wśród dzieci, poszerzenie wiedzy z zakresu różnych technik, integracja dzieci poprzez wspólną działalność plastyczną, promowanie aktywności twórczej dzieci, aktywizacja grup przedszkolnych i możliwość prezentacji swoich prac na terenie Limanowej.
Podczas wydarzenia podsumowującego tegoroczną III edycję konkursu nastąpiło uroczyste rozdanie nagród oraz podziękowań dla nauczycieli i opiekunów dzieci z udziałem Przewodniczącego Rady Powiatu Limanowskiego Józefa Pietrzaka, Burmistrza Miasta Limanowa Władysława Biedy oraz Wójta Gminy Limanowa Jana Skrzekuta.
Honorowy Patronat nad konkursem sprawowali:
Starosta Limanowski Mieczysław Uryga
Burmistrz Miasta Limanowa Władysław Bieda
Autorom zwycięskich prac raz jeszcze GRATULUJEMY!
Galeria zdjęć z wydarzenia dostępna: https://www.ldk.limanowa.pl/…/podsumowanie-iii-konkursu…
Poniżej linki do wcześniejszych edycji konkursu:
I EDYCJA |
II EDYCJA