Deklaracja dostępności
Edukacja
.cls-1{fill:none;stroke:#000;stroke-linecap:round;stroke-linejoin:round;stroke-width:1.5px;}

II Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek „GORE GWIAZDA JEZUSOWI”dla uczniów szkół podstawowych i szkół średnich

NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA „ZIELONY ZAKĄTEK” organizuje II Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek pod hasłem: „GORE GWIAZDA JEZUSOWI”, który odbędzie się 16 grudnia 2022 roku w Limanowskim Domu Kultury w godzinach od 8:30 do 17:30.
Konkurs skierowany jest uczniów szkół podstawowych i średnich. Przed nami Boże Narodzenie – święta dla polskich rodzin bardzo wyjątkowe i ważne. Wtedy to cieszymy się, że jesteśmy razem, bardziej sobie bliscy i drodzy niż w zwykłe dni.  Konkurs Kolęd i Pastorałek ma na celu ukazanie piękna i różnorodności naszej Małej Ojczyzny.
Chcielibyśmy, aby w tym dniu, wszystkie dzieci i młodzież nie tylko współzawodniczyły między sobą, ale przede wszystkim mogły poczuć magię świąt, kontaktu z kulturą, folklorem, wejść w świat obrzędów regionalnych oraz nacieszyć się sukcesem. Oprócz wspaniałych wrażeń towarzyszących imprezie, pragniemy aby konkurs realizował najważniejsze cele, którymi są: podtrzymanie w młodym pokoleniu tradycji śpiewu kolęd i pastorałek, integracja i współpraca szkół w bliższym i dalszym środowisku, promowanie młodych talentów, ukazanie kreatywności artystycznej dzieci i młodzieży. Zachęcamy do udziału oraz na widownię! Mamy nadzieję, że spędzenie tego wyjątkowego czasu we wspólnym gronie przyniesie nam wszystkim radość, wiele uśmiechu oraz przyjemnych i niezapomnianych emocji – zapraszają organizatorzy konkursu.
Szczegółowe informacje dotyczące Konkursu zamieszczone są w Regulaminie dostępnym TUTAJ
Karta zgłoszenia dla Zespołu – TUTAJ
Karta zgłoszenia dla Solisty – TUTAJ
Oświadczenie – zgoda na wykorzystanie wizerunku TUTAJ
Wróć do góry