Deklaracja dostępności
Kultura

Dotacja na zakup instrumentów dla Orkiestry „Echo Podhala”

Orkiestra Dęta "Echo Podhala" podczas występu

Zarząd Województwa Małopolskiego – uchwałą 982/21 z dnia 13.07.2021 r. – udzielił Stowarzyszeniu Przyjaciół Limanowian dotacji w ramach konkursu „Małopolskie Orkiestry Dęte 2021”. Dzięki pozyskanym środkom Orkiestra Dęta „Echo Podhala” wzbogaci się o nowe instrumenty.

Konkurs „Małopolskie Orkiestry Dęte” organizowany jest przez Województwo Małopolskie od 2019 roku. Jego celem jest wsparcie orkiestr dętych z regionu, które pozwoli na tworzenie i poznawanie kultury, rozwijanie pasji, talentów i aktywnych postaw w różnych grupach wiekowych.

W ramach realizacji zadania na potrzeby Orkiestry Dętej „Echo Podhala” zakupione zostaną instrumenty muzyczne, a na zakończenie realizacji projektu odbędzie się uroczysty koncert podsumowujący, w trakcie którego członkowie orkiestry zaprezentują repertuar w nowym brzmieniu jaki nadadzą mu zakupione na potrzeby realizacji zadania instrumenty.

Koncert  zaprezentowany zostanie on-line na stronie internetowej Stowarzyszenia: www.limanowianie.pl oraz na stronach partnerów. 

Zapraszamy do śledzenia strony internetowej www.limanowianie.pl jak i profilu fanpage stowarzyszenia na Facebooku, gdzie znaleźć można informacje o bieżących działaniach realizowanych w ramach w/w operacji.

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Wróć do góry