Deklaracja dostępności
Kultura

Konkurs wyłonił najbardziej kreatywne pisanki

Zakończył się konkurs pn. „Kreatywna Pisanka” organizowany przez Limanowski Dom Kultury, w którym udział wzięły przedszkola i oddziały przedszkolne z terenu miasta i gminy Limanowa.

I miejsce w konkursie zdobyła pisanka wykonana przez przedszkolaków z oddziału przedszkolnego działającego przy SP Nr 2 w Limanowej, II miejsce zajęła praca z oddziału przedszkolnego przy SP Nr 2 w Męcinie, a miejsce III miejsce – pisanka z Miejskiego Przedszkola Nr 2 w Limanowej.

Wyróżnienia powędrowały do: oddziału przedszkolnego przy SP w Pasierbcu, Niepublicznego Integracyjnego Przedszkola „Chatka Małego Skrzatka” w Mordarce, Niepublicznego Integracyjnego Przedszkola „Chatka Małego Skrzatka” w Limanowej oraz Miejskiego Przedszkola nr 1 w Limanowej.

Jury konkursowe:
– dr Jacek Dudek – absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie na Wydziale Rzeźby, wykładowca na macierzystej uczelni;
– Karolina Cygnar – absolwentka Liceum Plastycznego w Rzeszowie, studentka Wydziału Rzeźby na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, stypendystka Ministra Kultury na rok 2021;
– Zofia Ślezak – absolwentka Liceum Plastycznego im. Jana Matejki w Nowym Wiśniczu, instruktor plastyk w Limanowskim Domu Kultury;
– Joanna Dębska – kulturoznawca, Instruktor ds. organizacji imprez i kina Limanowskiego Domu Kultury.

Autorom prac oraz opiekunom gratulujemy pomysłowości i kreatywności !

Galeria

Wróć do góry