W związku z realizacją zadania: „Zabezpieczenie osuwiska wraz z rozbudową DW 965 w m. Laskowa Górna”, wykonawca – firma REMOST Sp. z o.o. z Dębicy, informuje o wprowadzeniu tymczasowej organizacji ruchu zatwierdzonej przez Marszałka Województwa Małopolskiego.
Zmiana organizacji ruchu wejdzie w życie 8 maja 2025 roku o godz. 9:00 i będzie dotyczyć odcinka drogi wojewódzkiej nr 965 w miejscowości Laskowa (od km ok. 5+866 do 6+073, czyli na odcinku 210 m). W tym czasie odcinek ten zostanie całkowicie zamknięty dla ruchu samochodowego, a kierowcy zostaną skierowani na wyznaczone drogi objazdowe.
Objazd dla pojazdów o DMC do 8,0 t będzie prowadzony drogami powiatowymi i gminnymi przez Laskową i Rozdziele.
Dla pojazdów o DMC powyżej 8,0 t objazd wyznaczono drogami krajowymi i wojewódzkimi przez Limanową, Nowy Sącz, Jurków i Muchówkę.
Przewiduje się, że ruch na odcinku DW 965 zostanie przywrócony planowo w październiku 2025 roku.
Prosimy o zachowanie ostrożności i dostosowanie się do obowiązujących znaków i wskazówek podczas trwania prac i objazdów.