Kino Klaps w Limanowej zaprasza wszystkie Panie do udziału w cyklu filmowym KINO DLA PAŃ. Raz w miesiącu Panie maja okazję spotkać się, porozmawiać, obejrzeć dobry film i spędzić miło czas we wspólnym gronie.
Nadchodzące wydarzenie w piątek 17 stycznia br., a obejrzeć można będzie prawdziwą historię jednego z najbardziej kultowych piosenkarzy i autorów tekstów w historii – Boba Dylana.
Na Festiwalu Folklorystycznym w Newport w 1965 roku młody Bob Dylan zmienia swój występ na scenie muzyki ludowej, przechodząc na elektryczność i przekazując rock jako głos pokolenia – definiując jeden z najbardziej przełomowych momentów w muzyce XX wieku. Akcja rozgrywa się na wpływowej nowojorskiej scenie muzycznej początku lat 60. i śledzi błyskawiczną karierę 19-letniego muzyka z Minnesoty, Boba Dylana, jako piosenkarza folkowego, który zaczął pojawiać się w salach koncertowych i na szczytach list przebojów – jego piosenki i tajemniczość stają się światową sensację, której kulminacją był przełomowy występ w elektrycznym rock and rollu na Newport Folk Festival w 1965 roku.
Pokaz filmu to jednak nie wszystko! Przed seansem będzie można odwiedzić stoiska promocyjne, porozmawiać i spędzić wspólnie czas, a także wziąć udział w konkursie z nagrodami.
Na przywitanie zaserwujemy paniom lampkę szampana, a zanim rozpoczniemy zabawę konkursową rozgrzejemy się w tańcu razem z Agatą Tomerą. A jaka stylizacja tym razem? CEKINY oraz MĘSKIE PRZEBRANIE – w końcu jak karnawał to karnawał!
Partnerami i sponsorami styczniowego Kina dla Pań są:
– Mary Kay,
– Avon,
– Raypath International,
– EM Studio Urody Ewelina Majeran,
– Forever,
– Kosmoestetic,
– Nicole Piekarz – Kosmetolog,
– NuSkin,
– Bonne Sante,
– Zinzino,
– Hydropure,
– Agata Tomera – Zumba.
START OD GODZ. 19:00! Seans filmu rozpocznie się bezpośrednio po zabawie konkursowej, ok. godz. 20:30.
Ograniczenie wiekowe: 16+
Bilety w cenie 25 zł można nabyć w kasie kina, w biletomacie lub online TUTAJ.
ZAPRASZAMY!
Prosimy zapoznać się z regulaminem wydarzenia.