Deklaracja dostępności
Kultura

W LDK odbył się pierwszy letni koncert z cyklu „TARAS KULTURY”

W sobotni wieczór 29 czerwca na tarasie Limanowskiego Domu Kultury odbył się niezwykły koncert zespołu Megitza – pierwszy letni koncert w ramach cyklu „Taras Kultury”, który przyciągnął liczną publiczność i dostarczył niezapomnianych wrażeń muzycznych. Była to prawdziwa uczta dla miłośników muzyki folkowej, jazzu i muzyki etnicznej.

Koncert rozpoczął się o godzinie 21:00 i już od pierwszych dźwięków publiczność została porwana przez energetyczne rytmy i charyzmatyczny występ Megitzy – liderki zespołu. Jej mocny, pełen emocji głos w połączeniu z wirtuozerskimi umiejętnościami muzyków stworzyły niezapomnianą atmosferę. Artystce towarzyszyli Konrad Ligas (akordeon) oraz Marta Poradowska (skrzypce, wokal). Każdy utwór zaprezentowany przez trio muzyków to była osobna historia, pełna pasji i emocji. Publiczność mogła usłyszeć mieszankę różnych stylów muzycznych, które płynnie przeplatały się ze sobą, tworząc harmonijną całość. Nie zabrakło również chwil wzruszenia oraz śmiechu. Megitza, w przerwach między utworami dzieliła się osobistymi i żartobliwymi historiami. Publiczność doceniła szczerość i autentyczność artystki, nagradzając ją owacjami na stojąco.

Koncert zakończył się pełnym energii bisem, podczas którego zespół zagrał jeden ze swoich najbardziej znanych utworów i porwał publiczność do tańca. Publiczność długo nie chciała opuścić miejsca koncertu, prosząc o kolejne bisy. Ostatecznie, Megitza podziękowała wszystkim za obecność i wspólny wieczór.

 

Koncert zespołu Megitza w Limanowskim Domu Kultury był niezapomnianym wydarzeniem, które na długo pozostanie w pamięci wszystkich obecnych. Wspaniała muzyka, piękny ciepły letni wieczór, charyzmatyczna liderka i interakcja z publicznością stworzyły niepowtarzalną atmosferę.

Limanowski Dom Kultury zaprasza na kolejne koncerty i nowe muzyczne podróże – 27 lipca na tarasie Limanowskiego Domu Kultury zaśpiewa Agata Palka.

Już teraz zapraszamy na kolejny koncert z cyklu „Taras Kultury”!

Galeria

Wróć do góry