Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

Znamy zwycięzców XIII Limanowskiego Talent Show

Poznaliśmy zwycięzców XIII Limanowskiego Talent Show. Konkurs miał miejsce podczas wydarzenia z okazji Dnia Dziecka  2 czerwca w Parku Miejskim w Limanowej. Spośród 43 zgłoszeń, do finału zakwalifikowanych zostało 25 uczestników.

Uczestnicy walczyli o nagrody finansowe w wysokości: I miejsce: 1500 zł, II miejsce: 1000 zł i III miejsce: 500 zł.

Honorowy Patronat nad konkursem objęli: Burmistrz Miasta Limanowa Pani Jolanta Juszkiewicz oraz Starosta Limanowski Pan Mieczysław Uryga.

Organizator wydarzenia – Limanowski Dom Kultury dziękuje wszystkim uczestnikom za udział i gratuluje każdemu talentu oraz odwagi.

Poniżej znajduje się Protokół z posiedzenia jury XIII Limanowskiego Talent Show.

 

PROTOKÓŁ

XIII LIMANOWSKIEGO TALENT SHOW

Limanowa – 2 czerwca 2024 r.

Komisja w składzie:

  • Aleksandra Kurek – założycielka marki MORE.forDancers, trenerka przygotowania fizycznego, instruktorka stretchingu, tancerka, przedsiębiorca, pasjonatka ruchu i zdrowego stylu życia.
  • Monika Rębilas – Absolwentka Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach wydziału wokalno aktorskiego. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego na wydziale zarządzania kulturą. Związana z krakowską szkołą Natural Voice Perfection Institute. Prowadzi Szkołę Śpiewu i Terapii Głosu w Nowym Sączu REBILASART.  Jest pedagożką śpiewu i rehabilitantem głosu. Dyrygentka Sądeckiego Chóru Pasjonata. Uwielbia pracę z dziećmi i młodzieżą. Wielokrotnie zapraszana do jury konkursów wokalnych
  • Agnieszka Gawlikz wykształcenia muzyk i muzykolog. Na co dzień pracuje z dziećmi i młodzieżą w przedszkolach, szkołach prowadząc zajęcia umuzykalniające i jako nauczyciel muzyki. Pracuje także jako nauczyciel gry na skrzypcach w pałacu młodzieży w Nowym Sączu. Na co dzień prymistka zespołu regionalnego Dolina Dunajca.

po wysłuchaniu 25 punktów programowych postanowiło przyznać następujące nagrody:

I miejsce i nagrodę w wysokości 1.500 zł otrzymuje: Alicja Tabor

II miejsce i nagrodę w wysokości 1.000 zł otrzymuje: Anna Zimniewska

III miejsce i nagrodę w wysokości 500 zł otrzymuje: Karol Frączek

Komisja postanowiła także przyznać wyróżnienia dla:

Zespół Degrengolada, Słopnicka Zgrajca, Gabrysia Stach, Zofia Rusnak, Zespół Taneczny DLS, Katarzyna Sułkowska.

Na tym protokół zakończono i podpisano.

Wróć do góry