Deklaracja dostępności
Edukacja
.cls-1{fill:none;stroke:#000;stroke-linecap:round;stroke-linejoin:round;stroke-width:1.5px;}

Zakończenie roku szkolnego w miejskich szkołach podstawowych i pożegnanie ośmioklasistów

21 czerwca zakończył się rok szkolny 2023/2024. Uczniowie rozpoczęli wakacje, a ośmioklasiści pożegnali mury swoich dotychczasowych szkół.

Zakończenie edukacji uczniów klas ósmych miało miejsce w przeddzień zakończenia roku szkolnego tj. 20 czerwca w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 1 oraz w Szkole Podstawowej Nr 3. W zorganizowanej z tej okazji uroczystej akademii w limanowskiej „Jedynce” wzięli udział zaproszeni goście, wśród których obecna była Wiceburmistrz Miasta Limanowa Katarzyna Aue-Kęsek oraz Przewodniczący Rady Miasta Limanowa Leszek Mordarski.

Na uroczyste pożegnanie ośmioklasistów do Szkoły Podstawowej Nr 3 z życzeniami przybyła do uczniów Burmistrz Miasta Limanowa Jolanta Juszkiewicz oraz Radny Miasta Limanowa Michał Bulanda. Wszyscy życzyli ośmioklasistom powodzenia i sukcesów w nowych szkołach ponadpodstawowych, a przede wszystkim radosnych i bezpiecznych wakacji.

Galeria

Uroczystości na zakończenie roku szkolnego odbyły się w piątek 21 czerwca. Podczas akademii w Szkole Podstawowej Nr 2 Radna Miasta Limanowa Amelia Wójcik wręczyła nagrody  wyróżniającym się uczniom, a po części oficjalnej miało miejsce krótkie przedstawienie przygotowane przez klasy szóste. Uroczystość zakończyła się życzeniami słonecznych i wspaniałych wakacji.

W uroczystym podsumowaniu roku szkolnego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 4 z ramienia Miasta Limanowa udział wzięła Wiceburmistrz Katarzyna Aue-Kęsek, Radna Miasta Dorota Wójtowicz oraz Radny Miasta Robert Kowalski, którzy skierowali do uczniów życzenia wesołych wakacji, by czas wolny od nauki był czasem dobrego odpoczynku i nabierania sił do dalszej nauki. Podczas uroczystości pożegnano ośmioklasistów, którzy przygotowali program artystyczny. Do nich skierowano szczególne życzenia dalszego rozwoju wiedzy, umiejętności i kompetencji w nowych szkołach, na kolejnym etapie edukacji.

Galeria

Wróć do góry