Deklaracja dostępności
Kultura

W Miejskiej Galerii Sztuki odbył się wernisaż wystawy pt. „Moja puzzlomania” Anny Szewczyk

W czwartek 30 maja br. w Miejskiej Galerii Sztuki działającej przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Limanowej, odbył się wernisaż wystawy pt. „Moja puzzlomania” Anny Szewczyk.Wystawa zgromadziła liczną rzeszę miłośników sztuki oraz przyjaciół Artystki.
Anna Szewczyk tak mówiła o swojej pasji: ,,Układanie puzzli jest dla mnie sposobem na spędzanie wolnego czasu, wytchnieniem od różnych problemów. Daje mi to ogromną radość i satysfakcję, jest po prostu moją pasją’’. ,,Puzzlomanią’’ zarazili Panią Annę rodzice, którzy przekazali jej tajniki układanek, co pozwala jej dziś na układanie obrazów składających się nawet z 6000 elementów.
Wystawa prezentuje około 30 obrazów o bardzo różnorodnej tematyce i stopniu trudności. Oprócz zjawiskowych widoków, możemy również zobaczyć ,,Kwartet smyczkowy No.15, op 132- Ludwika van Beethovena’’- składający się z 1000 elementów, czy ,,Mapa świata’’ złożoną z puzzli miniaturowych w 1000 elementach.
Serdecznie zapraszamy do zwiedzania tej ciekawej ekspozycji, która może być inspiracją do tworzenia własnych obrazów i rodzinnego spędzania czasu przy kolorowych układankach.

Galeria

Wróć do góry