Deklaracja dostępności
Edukacja
.cls-1{fill:none;stroke:#000;stroke-linecap:round;stroke-linejoin:round;stroke-width:1.5px;}

Święto Dnia Dziecka w ZSP nr 4

W poniedziałek 3 czerwca w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 w Limanowej odbyła się impreza z okazji Dnia Dziecka. Organizatorami festynu była Rada Rodziców ZSP nr 4 wraz z dyrektorem Albertem Golonką i wicedyrektor Dorotą Atłas. Z  życzeniami do najmłodszych przybyła Burmistrz Miasta Limanowa Jolanta Juszkiewicz.

Na dzieci czekał dzień pełen niespodzianek.  Brały udział w grach i zabawach na świeżym powietrzu, meczach piłki nożnej i siatkowej, zjeżdżały na dmuchanych zjeżdżalniach. Dużą atrakcję stanowiły przejażdżki na koniach huculskich z Gospodarstwa Agroturystycznego i stadniny koni huculskich – państwa Teresy i Zbigniewa Hojdów z Załpy.  Na festynie gościli strażacy z OSP Łososina Górna, którzy zaprezentowali swój sprzęt i wóz.  Katecheci zapewnili rozrywki dla ducha, można było wziąć udział w rozgrywkach gier planszowych, nad którymi czuwał ich twórca Tomasz Bastkowski.

Organizatorzy nie zapomnieli też o atrakcjach dla ciała, wszyscy chętni mogli wziąć udział we wspólnym grillowaniu. Nie zabrakło słodkości, cukierków, waty cukrowej, lodów i popcornu.

Galeria

Wróć do góry