Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

15 czerwca – zmiana organizacji ruchu w obrębie cmentarzy

Celem zapewnienia bezpieczeństwa osobom biorącym udział w uroczystości Wiosennego Dnia Zmarłych w sobotę 15 czerwca  wprowadzone będzie ograniczenie ruchu pojazdów samochodowych w godzinach od 15:00 do 20:00 w obrębie limanowskich cmentarzy.

Plan organizacji ruchu przewiduje zamknięcie ruchu dla pojazdów na odcinku ul. Księdza Łazarskiego od skrzyżowania z ul. Mordarskiego do skrzyżowania z ul. Szwedzką.

Od ul. Płk. Jońca w kierunku ul. Księdza Łazarskiego można będzie dojechać do wysokości parkingu prywatnego za mostkiem, a dalszy odcinek tej drogi do skrzyżowania z ul. Szwedzką będzie zamknięty dla ruchu pojazdów.

Cała ulica Szwedzka będzie wyłączona dla ruchu pojazdów.

Ruch pojazdów po ul. Bronisława Czecha od ul. Krakowskiej odbywać się będzie do skrzyżowania z ul. Owocową, a dalszy odcinek tej drogi będzie wyłączony dla ruchu pojazdów.

Ul. Bronisława Czecha od strony ulicy Grunwaldzkiej można będzie dojechać do wysokości skrzyżowania z mostem na wysokości Cmentarza Komunalnego, a dalszy odcinek drogi będzie udostępniony wyłącznie dla ruchu pieszych.

Organizacja ruchu TUTAJ

Wróć do góry