Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

W Limanowskim Domu Kultury odbędzie się koncert z okazji Dnia Mamy i Taty w wykonaniu dzieci z limanowskich szkół

Limanowski Dom Kultury zaprasza na wyjątkowy koncert z okazji Dnia Mamy i Taty, który odbędzie się 29 maja o godz. 16:00 w sali widowiskowej LDK. Na scenie wystąpią dzieci i młodzież – laureaci tegorocznej Dziecięcej Triady Artystycznej 2024.

Koncert z okazji Dnia Mamy i Taty będzie okazją do złożenia życzeń wszystkim mamom i tatom za trud ich wychowania, a przede wszystkim za miłość do swoich dzieci. Koncertem tym, pragniemy również podsumować tegoroczną edycję Dziecięcej Triady Artystycznej 2024. W jego trakcie zostaną wręczone puchary oraz czeki na nagrody finansowe dla zwycięskich placówek oświatowych: Miejskiego Przedszkola nr 2 w Limanowej oraz Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Limanowej.

Na koncert zapraszamy nie tylko rodziców występujących dzieci, ale również całe rodziny i każdego kto chce podziwiać talenty najmłodszych mieszkańców Limanowej.

Program koncertu – poniżej.
Wstęp wolny!

16:00 zespół STARS CHEER – taniec – SP nr 3

  • zespół STOKROTECZKI – śpiew – MP nr 1
  • zespół ODWAŻNE JEDYNECZKI – śpiew – ZSP nr 1
  • Liliana Natanek – recytacja – Przedszkole „Słoneczko”
  • Wiktoria Matras – recytacja – Przedszkole „Słoneczko”
  • Iga Skrzekut – śpiew – Niepubliczne Przedszkole Integracyjne „Chatka Małego Skrzatka”
  • Franciszek Golonka – śpiew – Niepubliczne Przedszkole Integracyjne „Chatka Małego Skrzatka”
  • Jan Sobuś – recytacja – ZSP nr 4
  • Maria Skrzekut – śpiew – MP nr 2
  • Amelia Szewczyk – śpiew – ZSP nr 1
  • Filip Poręba – recytacja – MP nr 1
  • Tańczące Nutki – taniec  MP nr 2

17:00 Oficjalne podsumowanie DZIECIĘCEJ TRIADY ARTYSTYCZNEJ 2024

  • zespół WESOŁA GROMADKA – śpiew – ZSP nr 4
  • zespół TRADYCJA z Męciny – śpiew
  • zespół ROZTAŃCZONE SŁONECZKA – taniec – Przedszkole „Słoneczko”
  • Anna Zimniewska – śpiew – ZSP nr 4
  • Maria Sobuś – recytacja – ZSP nr 4
  • Magdalena Tąta – śpiew – MP nr 2
  • Emilia Bukowiec – recytacja – ZSP nr 4
  • Gabriela Stypuła – recytacja – MP nr 2
  • Maria Krzywdzińska – śpiew – SP nr 2
  • Alicja Tabor – śpiew – SP nr 3
  • Adam Trzópek – recytacja – SP nr 2
  • Anna Majewska – recytacja – ZSP nr 1
  • Łapki – śpiew – SP nr 2
  • Bartłomiej Kulak – recytacja – SP nr 2
  • Franciszek Dunikowski – recytacja – ZSP nr 4
  • Sonia Janik – śpiew – SP nr 3
  • Eliza Bielska – recytacja – SP nr 3
  • Emilia Olszewska – recytacja – SP nr 3
  • Milena Kęska – śpiew – SP nr 2
  • zespół JORDANKI – taniec – MP nr 1

18:30 zespół WESOŁE NUTKI – śpiew – MP nr 2

Wróć do góry