Deklaracja dostępności
O mieście

Ustalono szczegóły wydarzenia związanego z 6-leciem Święta 11 MBOT połączonego z przysięgą wojskową w Limanowej

9 maja w Urzędzie Miasta Limanowa miało miejsce spotkanie dotyczące uroczystych obchodów 6-lecia Święta 11 Małopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej, połączonego z przysięgą wojskową żołnierzy Obrony Terytorialnej. Wydarzenie odbędzie się na limanowskim rynku w sobotę 25 maja.

Spotkanie otworzyła Burmistrz Miasta Limanowa Jolanta Juszkiewicz, która wraz ze swoją Zastępczynią – Katarzyną Aue-Kęsek przywitała wszystkich uczestników. W naradzie udział wzięli przedstawiciele Wojsk Obrony Terytorialnej: 11 Małopolskiej Brygady Wojsk Obrony Terytorialnej w Krakowie, 114 Batalionu Wojsk Obrony Terytorialnej w Limanowej, Starostwa Powiatowego w Limanowej na czele ze Starostą Limanowskim Mieczysławem Urygą, Komendy Powiatowej Policji w  Limanowej,  Straży Miejskiej oraz Dyrektor Centrum Utrzymania Miejskich Obiektów Janusz Szewczyk.

Podczas rozmów ustalono szczegóły dotyczące uroczystości, podczas której obchodzone będzie 6-lecie 11 Małopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej oraz odbędzie się przysięga wojskowa żołnierzy Obrony Terytorialnej. Wydarzenie odbędzie się 25 maja na limanowskim rynku o godz. 11:00. W tym dniu na okoliczność uroczystości nastąpi zmiana organizacji ruchu w obrębie rynku  – w godz. od 6:00 do 15:00 rynek miasta zostanie wyłączony z ruchu pojazdów. W tym czasie nie będzie także możliwe parkowanie pojazdów w obrębie płyty rynku.

Galeria

Wróć do góry