Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

„Do usług szanownej pani” w majowym KINIE DLA PAŃ

Kino Klaps w Limanowej zaprasza wszystkie Panie do udziału w cyklu filmowym KINO DLA PAŃ. To okazja nie tylko do obejrzenia dobrego filmu, ale także do spotkania się, spędzenia czasu we wspólnym gronie. Nadchodzące wydarzenie odbędzie się w piątek 24 maja. Obejrzeć można  będzie oparty na opublikowanej w 22 krajach, bestsellellerowej powieści Gillesa Legardiniera film „Do usług szanownej pani”.

Osiągnąwszy wiek, w którym niemal wszystkie bliskie mu osoby odeszły lub rozjechały się po świecie, Andrew Blake nie ma już nawet ochoty na żarty ze swoim kolegą z młodości, Richardem. Pod wpływem nagłego impulsu postanawia przekazać stery swojej małej angielskiej firmy w ręce zaufanej asystentki i zatrudnić się w charakterze majordoma we Francji, w rodzinnym kraju swojej zmarłej żony. Na miejscu nikt nie zna jego prawdziwej tożsamości i to mu się podoba.
Niestety, kiedy Andrew pojawia się w posiadłości rodziny Beauvillier, nic nie wygląda tak, jak to sobie wyobrażał… Wdowa Nathalie, jego szefowa, zaskakuje osobliwymi zwyczajami… Z kucharką Odile nie jest łatwo znaleźć wspólny język, biorąc pod uwagę jej wybuchowy charakter i skrywane tajemnice. Młoda gosposia, Manon, wydaje się zagubiona i zrozpaczona. Zarządca majątku, Philippe, mieszkający w głębi parku, z jakiegoś powodu trzyma się na dystans z resztą mieszkańców posiadłości. No i trzeba jeszcze wkraść się w łaski imponującego kocura o imieniu Mefisto. Andrew wie, że nie ma już wyboru. On, który był przekonany, że jego życie dobiega końca, będzie musiał zacząć je od nowa…

Pokaz filmu to jednak nie wszystko! Przed seansem będzie można odwiedzić stoiska promocyjne i degustacyjne (będziemy mogli skosztować wina z WINNICY NOWIZNY), porozmawiać i spędzić wspólnie czas, a także wziąć udział w konkursie z nagrodami. Szczególnie zapraszamy na stoisko profilaktyczne przygotowane przez panie z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologiczna w Limanowej, które w ramach Światowego Dnia bez Tytoniu przygotują materiały informujące o:

– szkodliwości palenia tytoniu – na stoisku będzie dostępny smokolyzer (czyli urządzenie do monitorowania zawartości tlenku węgla (CO) w wydychanym powietrzu)

– nowotworach (rak szyjki macicy oraz piersi – na stoisku będzie dostępny model z guzkami nowotworowymi)

– bezpiecznym przebiegu ciąży

Kino KLAPS zachęca do przybywania w tym dniu wspólnie ze swoimi mamami. Dla każdej pary MAMA-CÓRKA będzie przygotowano niespodziankę!

A jaka stylizacja polecana jest tym razem? Zbliżamy się do lata, dlatego podczas majowego Kina dla Pań jest propozycja ubierania się w lato – mile widziane są letnie sukienki, kapelusze, okulary, sandały itp.

Partnerami i sponsorami majowego Kina dla Pań są:

Gabinet Masażu „Lawenda”,

Winnica Nowizny,

Merlobag,

– Forever,

– Oriflame,

Mary Kay,

– Avon,

– Raypath International,

EkoKrem,

Jubiler Sezam,

Depil Concept,

Skok Kwiatkowskiego,

Astaaroth Beauty – na stoisku będzie wykonywana stylizacja brwi

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Limanowej,

EM Studio Urody Ewelina Majeran,

– Hydropure Polska – Stowarzyszenie Czysta Woda oraz Duolife – stoisko TRZY FILARY ZDROWIA

START O GODZ. 19:00! Seans filmu rozpocznie się bezpośrednio po zabawie konkursowej, ok. godz. 20:30.

Ograniczenie wiekowe: 16+

Bilety w cenie 23 zł można nabyć w kasie kina, w biletomacie lub online TUTAJ.

Wróć do góry