Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

Bajkowa Niedziela – zaproszenie na spektakl „Księżniczka Rosa i Klimek”

Limanowski Dom Kultury zaprasza wszystkie dzieci na spektakl „Księżniczka Rosa i Klimek” w ramach cyklu Bajkowa Niedziela. W niedzielę 19 maja o godz. 12:00 na scenie w sali widowiskowej LDK wystąpią aktorzy Teatru Katarynka.

„Księżniczka Rosa i Klimek” to baśniowa opowieść o dwójce przyjaciół – księżniczce Rosie i Klimku, którzy zmierzą się w beztroskim świecie z przebiegłym i podstępnym czarodziejem Zoltanem. Dzieci poznają kolory podczas magicznego malowania obrazu. Spotykają, na pozór bezradną staruszkę, która okazuje się bardzo przebojową i wrażliwą osobą. Kobieta pomaga w ocaleniu krainy przed utratą kolorów oraz uczy dzieci kultury osobistej. Przedstawienie jest połączeniem pięknej oprawy muzycznej, tańca, śpiewu, wzruszających sytuacji, ale przede wszystkim wciągającej fabuły z morałem.

Spektakl zawiera wątki edukacyjne. Aktorzy pokażą dzieciom jak ważni są dziadkowie, nauczą ich kultury i szacunku do starszych. Widzowie zapamiętają by się nigdy nie poddawać i że wspólnymi siłami można zdziałać więcej oraz że dobro zawsze zwycięża. Dzieci razem z aktorami śpiewają w czasie malowania magicznego obrazu, razem z księżniczką tańczą taniec radości, biorą udział w piosence finałowej, a na zakończenie otrzymają kolorowanki.

​Czas trwania: 45 min

Spektakl kierowany do dzieci od 3 do 10 roku życia.

Więcej informacji na stronie: https://teatrkatarynka.pl/spektakle-dla-dzieci/ksiezniczka-rosa-i-klimek/

Bilety w cenie 25 zł – normalny i 20 zł – ulgowy można nabyć w kasie kina, biletomacie lub ONLINE.

LDK zaprasza na ciekawy, pouczający spektakl dla całych rodzin!

Wróć do góry