Znamy laureatów ,,Maratonu Czytelniczego’’ z terenu Miasta Limanowa

Dnia 10 kwietnia br. wyłonieni zostali laureaci ,,Maratonu Czytelniczego’’ z terenu Miasta Limanowa. Organizatorami konkursu byli: Miejska Biblioteka Publiczna w Limanowej oraz Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Nowym Sączu-Filia Limanowa.

Komisja w składzie: przewodnicząca Krystyna Trzupek – dziennikarz, bibliotekarz Gminnej Biblioteki Publicznej w Starej Wsi, Joanna Zawada – główny specjalista Wydziału Promocji, Kultury i Turystyki Starostwa Powiatowego w Limanowej, Paulina Ablewicz – kierownik Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Nowym Sączu – Filia w Limanowej wysłuchała i oceniła 15 uczestników konkursu.
Laureatami konkursu zostali:
I miejsce: Tomasz Radzik – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Limanowej
II miejsce: Zofia Trzópek – Szkoła Podstawa nr 2 w Limanowej
III miejsce: Nadia Sułkowska – Szkoła Podstawa nr 2 w Limanowej
Wyróżnienia:
Antonina Wojtas – Szkoła Podstawa nr 3 w Limanowej
Urszula Kosiarska- Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Limanowej
Wyróżnienia Organizatorów:
Gabriela Wójtowicz – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Limanowej
Ksenia Biernat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Limanowej
Julia Abram – Szkoła Podstawa nr 2 w Limanowej
Karolina Sowa – Szkoła Podstawa nr 2 w Limanowej
Iga Kolarczyk – Szkoła Podstawa nr 2 w Limanowej
Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom za wkład pracy w przygotowanie do konkursu oraz nauczycielom i opiekunom za współpracę.
Zwycięzcy konkursu – zdobywcy I, II i III miejsc – wezmą udział w powiatowym finale, który odbędzie się 28 maja br. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Limanowej.