Deklaracja dostępności
Edukacja
.cls-1{fill:none;stroke:#000;stroke-linecap:round;stroke-linejoin:round;stroke-width:1.5px;}

Uczniowie SP Nr 3 uczestnikami programu „Poznaj Region”

W środę 3 kwietnia uczniowie klasy 4a i 5a Szkoły Podstawowej Nr 3 w Limanowej wraz z wychowawcami udali się na wycieczkę do Opery Krakowskiej na musical pt „Kopernik”. Wycieczka została zorganizowana przez Małopolską Organizację Turystyczną w ramach programu „Poznaj Region – wyprawy turystyczne po Małopolsce”, a sfinansowana ze środków Zarządu Województwa Małopolskiego.

Po obejrzeniu spektaklu sceniczno-muzycznego uczniowie zwiedzali z przewodnikiem atrakcje Krakowa. Przepięknie wykonany spektakl, cudowna wiosenna pogoda, oraz ciekawostki o mieście Kraków dostarczyły uczestnikom wycieczki wiele pozytywnych wrażeń.

Program „Poznaj Region” realizowany jest przez Województwo Małopolskie i Małopolską Organizację Turystyczną. Skierowany on jest  do dzieci i młodzieży z terenu województwa małopolskiego, a jego celem jest  popularyzacja oferty turystycznej regionu, ze szczególnym uwzględnieniem oferty w zakresie turystyki kulturalnej i historycznej, aktywizacja turystyczna dzieci i młodzieży z Małopolski oraz integracja i edukacja poprzez turystykę.

 

Galeria

Wróć do góry