Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

Ucieczka ze Zwierzowersum” w majowym KINIE JUNIORA

Kino Klaps w Limanowej zaprasza wszystkich najmłodszych kinomanów do udziału w projekcie – „KINO JUNIORA”. Raz w miesiącu w ramach filmowego cyklu na dzieci czeka seans filmowy w promocyjnej cenie, połączony z dodatkowymi atrakcjami. Już 11 maja odbędzie się kolejne spotkanie, w trakcie którego obejrzeć można będzie film „Ucieczka ze Zwierzowersum”.

„Ucieczka ze Zwierzowersum” to animowana superprzygoda o superbohaterce i jej superekipie, która musi uratować mieszkające w wielkim mieście zwierzaki przed wciągnięciem w stworzoną przez złoczyńcę wirtualną rzeczywistość! Oto pełna akcji komedia z ważnym przesłaniem, której reżyserem jest twórca filmów „Igrzyska zwierzaków”, „O czym marzą zwierzęta” i „O czym dzisiaj marzą zwierzęta”.

Maggie jest dzielną wombatką, która w przebraniu superbohaterki przeczesuje miasto w poszukiwaniu złoczyńców i ich niecnych występków. W ostatnim czasie ma mnóstwo roboty – ale to nie ze względu na przestępców, których jest rekordowo mało, tylko z uwagi na drobne przysługi, o które proszą mieszkańcy metropolii. Całe dnie spędza na pomaganiu w udrożnianiu kanalizacji czy składaniu zeznań podatkowych, zamiast zająć się starym dobrym ratowaniem świata. Przychodzi jednak dzień, w którym znowu potrzebna będzie jej prawdziwa moc! Oto zły geniusz technologii planuje uwięzić wszystkich mieszkańców miasta w „idealnej” jego zdaniem symulacji komputerowej i odciąć ich od realnego życia. Maggie ani jej pomocnik Ptyś nie mogą na to pozwolić i ruszają na misję, aby uwolnić mieszkańców. Żadna wirtualna rzeczywistość nie może się bowiem równać z pięknem i dobrem prawdziwego świata!

Kategoria wiekowa: 5+
Reżyseria: Ricard Cussó, Tania Vincent
Kraj i rok produkcji: Australia 2024
Czas trwania: 79 min

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 11:00, kiedy to najmłodsi wezmą udział w animacjach i zabawach z grupą Animaniak i wspólnie wyruszą na KOSMICZNĄ ESKAPADĘ. Na pewno nie zabraknie śmiechu i dreszczyku emocji. Rozpoczęcie seansu filmu planowane jest ok. godz. 12:00.

Przypominamy, że każdy kto podczas pierwszego Kina Juniora odebrał Legitymację Młodego Kinomana, może podczas majowego spotkania uzyskać na jej odwrocie kolejną pieczątkę. Kto do końca roku uzbiera wszystkie otrzyma NAGRODĘ!

Bilety w cenie 16 zł można nabyć w kasie kina lub online: https://bilety.ldk.limanowa.pl/b24-do-miejsc-numerowanych-i-nienumerowanych/?id=597399#12493

Kino KLAPS zaprasza!

Wróć do góry