Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

Muzeum zachęca do wzięcia udziału w otwartym naborze na wystawę „Strych Wspomnień”

Muzeum Regionalne Ziemi Limanowskiej szuka osób, które posiadają młodzieżowe relikty lat 80′ i 90′ i chcą dołączyć do muzealnego projektu. Muzeum zachęca wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w otwartym naborze na wystawę: „Strych Wspomnień”.

Co jest poszukiwane ?:

* pamiątki zachowane z lat młodości,

* gadżety,

* oczywiste elementy życia codziennego,

* kultowe przedmioty

PRZYKŁADOWE EKSPONATY: stare plakaty, gazety młodzieżowe, kasety VHS, odtwarzacze muzyki, zdjęcia, ubrania, buty, sprzęty elektroniczne I element wyposażenia itp.

CEL PROJEKTU:

Celem wystawy „Strych Wspomnień” jest stworzenie przyjaznej i inspirującej przestrzeni. Dla współtwórców to możliwość uczestnictwa w fascynującym projekcie z potencjałem dialogu międzypokoleniowego.

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ?

Osoby, które chcą przynieść swoje unikatowe przedmioty proszone są do kontaktu z  Muzeum pod nr tel. 18 337 20 42 mailowo: administracja@muzeum.limanowa.pl lub osobiście pod adresem placówki: ul. Józefa Marka 13, Limanowa.

JAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ WYSTAWA?:

Zakwalifikowanymi do wystawy przedmiotami, zajmie się doświadczony zespół, który zadba o ciekawą ekspozycję wystawy – NA STRYCHU Muzeum. Każdy wystawca otrzyma prezent upominkowy od Muzeum, dyplom uczestnictwa i inne niespodzianki. Wśród innych atrakcji zabawa w ramach projektu zaplanowana jest głównie w NOC MUZEUM  – 17 maja 2024 r. , Informacja o przewidzianych atrakcjach ukaże się niebawem.

Dołącz do nas i wspólnie stwórzmy coś wyjątkowego!- zachęcają inicjatorzy akcji.

Kurator: Magdalena Urbaniec

Opracowanie wystawy: Dagmara Malinowska, Bartłomiej Studniarek

Opieka merytoryczna: Andrzej Sądelski

Wróć do góry