Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

„Mój pies Artur” 9 maja w Kinie Seniora

Kino Klaps w Limanowej zaprasza wszystkie osoby powyżej 60. roku życia do udziału w Kinie Seniora. Raz w miesiącu w ramach filmowego cyklu na seniorów czeka pokaz filmu w niższej cenie i o dogodnej porze. 9 maja o godz. 12:00 obejrzeć można będzie film oparty na prawdziwych wydarzeniach o zdumiewającej przyjaźni wyczynowego sportowca i przygarniętego przez niego psa o sercu zwycięzcy i odwadze na medal – „Mój pies Artur”.

Film MÓJ PIES ARTUR to oparta na bestsellerowej książce Mikaela Lindnorda historia wyczynowego sportowca i przygarniętego przez niego psa, która to relacja, wspólna przeprawa przez dżunglę i udział w ekstremalnych zawodach, stały się międzynarodową sensacją.

Wspólnie dadzą oni prawdziwy spektakl emocji, niezapomnianych przygód i wrażeń, pokazując, że najbardziej niebywałe scenariusze pisze samo życie, a przyjaźń i wierność są w stanie pokonać każdą przeszkodę.   Miłośnik sportu i adrenaliny Michael Light (Mark Wahlberg) staje przed największym wyzwaniem w dotychczasowej karierze. Wraz z trzyosobową ekipą zaufanych zawodników przystępuje do Mistrzostw Świata w Rajdach Przygodowych na Dominikanie. Stając na starcie ekstremalnych zmagań, w czasie których – przez 10 dni – pieszo, kajakami i na rowerze będzie musiał pokonać prawie 700 kilometrów, Light nie przypuszcza, że wkrótce jego zespół rozrośnie się o dodatkowego członka. Będzie nim jedyny w swoim rodzaju, bohaterski pies – Artur. Połączeni nierozerwalną więzią człowiek i wierny czworonóg rzucą wyzwanie dżungli, falom, przepaściom i ograniczeniom własnych organizmów. To co wspólnie osiągną, napisze niebywałą historię, która poruszy i zachwyci cały świat.

Kino Seniora to projekt kina Klaps skierowany do najstarszej grupy widzów. Celem wydarzenia jest nie tylko prezentacja ciekawych, wartościowych i premierowych filmów, ale także umożliwienie seniorom aktywnego uczestnictwa i spędzenia wolnego czasu w miły sposób. Zapraszamy wszystkich, którzy kochają kino i chcieliby podzielić się swoimi wrażeniami na temat obejrzanych filmów z innymi osobami.

Film z polskim dubbingiem.

Czas trwania: 106 min

Bilety w cenie 14 zł można nabyć w kasie kina Klaps, biletomacie lub online TUTAJ.

Na wszystkich czekać będzie również poczęstunek.

Kino KLAPS zaprasza!

Wróć do góry