Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

Limanowski Dom Kultury zaprasza do udziału XIII Limanowskim Talent Show

Limanowski Dom Kultury zaprasza do udziału w XIII edycji konkursu, który odbędzie się w dniu 2 czerwca br. podczas Dnia Dziecka w Parku Miejskim w Limanowej.

Limanowski Talent Show to wydarzenie, które z roku na rok wyłania kolejnych zdolnych wykonawców z powiatu limanowskiego. Konkurs ma charakter otwarty i jest przeznaczony dla wszystkich mieszkańców powiatu limanowskiego, którzy ukończyli 10 rok życia oraz osób dorosłych.

Podczas dotychczasowych dwunastu edycji konkursu na scenie wystąpiło blisko 300 wykonawców, którzy prezentowali swoje umiejętności w śpiewie, tańcu, grze na instrumentach czy gimnastyce.

Tegoroczny, XIII Limanowski Talent Show odbędzie się 2 czerwca na scenie Dnia Dziecka w Parku Miejskim w Limanowej. Komisja konkursowa wyłoni tego samego dnia zwycięzców.
Uczestnicy walczyć będą o nagrody finansowe ufundowane przez Burmistrza Miasta Limanowa w wysokości: I miejsce – 1.500 zł, II miejsce – 1.000 zł i III miejsce – 500 zł.

Zgłoszenia należy składać do dnia 15 maja br. osobiście w sekretariacie LDK lub za pośrednictwem poczty tradycyjnej na adres:
Limanowski Dom Kultury
ul. B. Czecha 4
34-600 Limanowa

W przypadku korzystania z muzyki mechanicznej wraz z kartą zgłoszenia należy dostarczyć podkład muzyczny na płycie CD/DVD lub innym nośniku danych.

Przed przystąpieniem do konkursu należy zapoznać się z regulaminem, który dostępny jest TUTAJ wraz z kartą zgłoszenia.

Patronat Honorowy nad konkursem sprawuje Burmistrz Miasta Limanowa.

 

Zachęcamy do udziału!

Wróć do góry