Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

„Back to Black. Historia Amy Winehouse” w kwietniowym KINIE DLA PAŃ

Kino Klaps w Limanowej zaprasza wszystkie Panie do udziału w cyklu filmowym KINO DLA PAŃ. To okazja nie tylko do obejrzenia dobrego filmu, ale także do spotkania się, spędzenia czasu we wspólnym gronie. Nadchodzące wydarzenie odbędzie się w piątek 26 kwietnia. Obejrzeć można  długo oczekiwany pierwszy film fabularny o muzycznej ikonie – Amy Winehouse.

„Back to Black. Historia Amy Winehouse” przedstawi pełną pasji historię niezwykłej artystki, ukazując lata spędzone w tętniącym życiem londyńskim Camden, które nazywała domem, oraz drogę do światowej sławy. Film skupi się na niezwykłym geniuszu, kreatywności, poczuciu humoru i szczerości Amy, które towarzyszyły jej we wszystkim, co robiła, a także spróbuje zrozumieć jej demony. „Back to Black. Historia Amy Winehouse” to bezkompromisowe spojrzenie na współczesną machinę sławy i wielki hołd dla wyjątkowego talentu, który zdarza się raz na pokolenie.

Główną rolę w filmie zagrała wschodząca gwiazda kina Marisa Abela („Branża”). Na ekranie partnerują jej m.in. zdobywca nagrody BAFTA Jack O’Connell jako Blake Fielder-Civil, Eddie Marsan jako Mitch Winehouse, Juliet Cowan jako Janis Winehouse oraz nominowana do Złotego Globu i Oscara Lesley Manville jako babcia Amy, Cynthia.

Pokaz filmu to jednak nie wszystko – przed seansem będzie można odwiedzić stoiska promocyjne i degustacyjne, porozmawiać i spędzić wspólnie czas, a także wziąć udział w konkursie z nagrodami. Nie zabraknie też zabaw muzycznych. A motywem przewodnim spotkania będą lata 50. i 60. czy też znany styl PIN-UP GIRL.

Partnerami i sponsorami styczniowego Kina dla Pań są:
– Gabinet Masażu „Lawenda”,
– Merlobag
– Duolife,
– Pszczele ścieżki,
– Oriflame,
– Mary Kay,
– Avon,
– Raypath International,
– Forever,
– Eko krem,

– Elysian Salon fryzjerski,

– Depil Concept,

– Słotwiny Arena.

START – GODZ. 19:00! Seans filmu rozpocznie się bezpośrednio po zabawie konkursowej, ok. godz. 20:30.

Ograniczenie wiekowe: 16+

Bilety w cenie 23 zł można nabyć w kasie kina, w biletomacie lub online TUTAJ.

Wróć do góry